Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Erkek Kol Saati SB.7.1133.5
Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Erkek Kol Saati SB.7.1133.5

Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Erkek Kol Saati SB.7.1133.5

Fiyat : ₺4.449,00(KDV Dahil)

Santa Barbara Polo & Racquet Club

Prestijli Santa Barbara Polo & Racquet Club, Amerika’daki en eski polo kulübüdür. Kalite ve şıklığın temsilcisi olan Santa Barbara Polo & Racquet Club, 1911 yılında California’da kuruldu. Moda öncüsü markanın koleksiyonları, kaliteli işçilik ve malzeme ile imal edilmektedir. Günümüzün vazgeçilmez tamamlayıcısı olan saatler, zamanı takip etmenin yanında modaya uygun birer aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Tasarımları ve çizgileri kendine özel dokunuşlara sahip, tarzından ve kalitesinden asla ödün vermeyen Santa Barbara Polo & Racquet Club saat koleksiyonu ile de bu duruşunu devam ettiriyor.

Santa Barbara Polo & Racquet Club iddialı saat koleksiyonlarıyla da Baselworld ile tüm dünyaya kapılarını açıyor. Trendleri takip eden, modanın nabzını tutan modeller yine Santa Barbara Polo & Racquet Club farkı ile saat severlere sunuluyor. Santa Barbara Polo & Racquet Club saatleri iddialı olmakla birlikte herkesin kendinden bir parça bulacağı modellere sahip. Koleksiyonun tamamında paslanmaz çelik ve Japon yapımı yüksek hassasiyetli makine kullanılmıştır.

 

Santa Barbara Polo & Racquet Club 4 seriden oluşmaktadır: Noble, Unique, Legend, Prive.

 

Klasik ruha modern dokunuşlar..

Noble Koleksiyonu’nda Broadway’in imtiyazlı yaşantısından esinlenilmiştir. Şık giyinmeyi seven beyler ve çiftler için özel tasarlanan saatlerde uyum ön planda tutulmuştur. Birlikteliğin uyumunu zarafetle birleştiren Santa Barbara Polo & Racquet Club saat slim modelleri ile de farklı hissetmenizi sağlayacak.

 

Zarif, benzersiz, estetik..

Unique Koleksiyonu’nda Hollywood’dan esinlenilmiştir. Saatler şık ve benzersiz kadınlar için dizayn edilmiştir. Daha ilk bakıştan itibaren, bu güzel koleksiyon insanı çekiciliğiyle etkisi altına alıyor. Estetik detaylar hasırlı, bilezikli ve deri kayışlı modellerle karşımıza çıkıyor. Gold, rose gold ve çelik seçenekleri gördüğümüz koleksiyonda taşlı ve taşsız alternatifler bulmak da mümkün.

 

Etiketler
Santa, Santa Barbara, Santa Barbara Polo, Santa Barbara Polo Çelik, Santa Barbara Polo Çelik Spor, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Erkek, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Erkek Kol, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Erkek Kol Saati, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Erkek Kol Saati SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Erkek Kol SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Erkek Saati, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Erkek Saati SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Erkek SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Kol, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Kol Saati, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Kol Saati SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Kol SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Saati, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert Saati SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Lacivert SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Erkek, Santa Barbara Polo Çelik Spor Erkek Kol, Santa Barbara Polo Çelik Spor Erkek Kol Saati, Santa Barbara Polo Çelik Spor Erkek Kol Saati SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Erkek Kol SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Erkek Saati, Santa Barbara Polo Çelik Spor Erkek Saati SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Erkek SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Kol, Santa Barbara Polo Çelik Spor Kol Saati, Santa Barbara Polo Çelik Spor Kol Saati SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Kol SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor Saati, Santa Barbara Polo Çelik Spor Saati SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Spor SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert Erkek, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert Erkek Kol, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert Erkek Kol Saati, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert Erkek Kol Saati SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert Erkek Kol SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert Erkek Saati, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert Erkek Saati SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert Erkek SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert Kol, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert Kol Saati, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert Kol Saati SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert Kol SB.7.1133.5, Santa Barbara Polo Çelik Lacivert Saati,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR