Gözde Saat, 2001'den bu yana saat ve elektronik sektöründe faaliyet göstermektedir. 2007 yılından itibaren dünyaca ünlü marka saatlerinin Türkiye resmi distribütör firmalarının Şanlıurfa bayisidir.
     Firmamız; saat sektöründe alışıla gelmişten farklı olarak kendi satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde organizasyonunu kurmuş ve daima müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ekibi ile müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmeyi amaçlamıştır.
     Günümüzde GözdeSaat satışını yaptığı uluslararası markalar ile sektörde kendi bölgesinde öncü firma haline gelmiştir. Bu yatırımlara 2018 yılından beri online saat satış mağazacılığını da eklemiştir. Kuruluşundan günümüze Gözde Saat, müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir.
    Gözder Saat model, estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan markaları  , tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve profesyonel yönetimi ile bölge pazarında lider konumunda aranan isim olmuştur.
  Gözde saat, saat sektöründe kalite ve güvenirlilik açısından kendine düşen payı gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı gelişimi için yaptığı çalışmalarla her zaman sizlere hizmet vermeye devam edecektir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR